PDA

Trego pamjen e plot t : Tirane, shes makine Mercedes-Benz E 320 CDI Viti 2004, 5.500 EuroBenzE
25.02.2017, 20:47
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: automatik
Ftohja.....: Kondicioner
KM.........: 290000

Shitet: E-class ne gjedje shume te mire motorike dhe xhenerike , i modifikuar me chip (312hp) , 2 pal​ disqe dhe goma, 1 pal disqe carlsson 18 dhe nje pal disqe me goma dimerore 16

Cmimi : 5500 (OKAZION!!!)

Cel. : 0699922222 Viber