PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes toke 840 m² 145 Euro/m² (Sauk)Merlin Imobiliare
28.05.2020, 10:58
Zona/Rruga : Sauk

SHITET TOKE NE SAUK

Shitet toke ne Sauk, me siperfaqe 840 m2. Vendodhja eshte 100m larg rreth rrotullimit te Saukut te vjeter. Prona eshte e kuadruar me plan zhvillimi per vila ose pallate 5+ 1 kate.Nje vend i mrekullueshem per banim ose biznese. Nje oaz qetesie i pakrahasueshem ne ajer te paster. Eshte me fat ai qe ka mundesine te blej dhe mund ta perdori per banim, ose cdo lloj veprimtarie ekonomike, por edhe per multifunksionale.Kjo toke mund edhe te kembehet me apartament 3+1 dhe diferencat te rregullohen me Resto. Preferenciale eshte zona Tirana e Re,por edhe per vendet e tjera te disponueshme diskutojmeTheksojme qe edhe cmimi eshte okazion ne raport me cmimet e zones per vetem 145 euro/m2

CMIMI : 145 euro /m2

INFORMACIONET PERKATESE MBI PRONEN :


Siperfaqja: 840 m2

Lloji i prones: Truall

Statusi:

Qyteti: Tirane

Zona: Sauk

Per me shume informacion klikoni: https://www.merlinimobiliare.com (https://www.merlinimobiliare.com/properties/shitet-toke-ne-sauk/)