PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, marr me qera Kerkoj zyre me qeraMirnes
06.01.2017, 15:07
Kerkoj te marr ambjent me qera per zyra me siperfaqe midis 40 - 80 m2. Preferohet te jete ambjent brenda zyrash dhe organizatash te tjera ose ne godina biznesi. Meqenese zyra zhvillon trajnime te ndryshme mundet gjithashtu te jene te pershtatshme ambjente brenda hoteli/Bari me mundesi bashkepunimi dhe interes te perbashket.
Me cmim deri ne 40.000 leke/muaj perfshire taksat. Preferohet fillimi i rruges se Elbasanit ose brenda unazes se vogel te Tiranes.
Nese keni oferta ju lutem kontaktoni VETEM me whatsapp/viber ne +355 692064278
Ju faleminderit.