PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes makine Volkswagen Polo Viti 2012, 8.800 EuroShes Makina
27.02.2017, 17:58
https://scontent.fskg1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/15697993_1283402638389405_3723280536970968536_n.jp g?oh=04aefb73b41967c835b7c5381f9c06a6&oe=58E9CD66

Volkswagen polo viti 2012 e sapo ardhur nga Gjermania. Letrat Full kasko per nje vit.
Km 94000 Motori 1.2 diesel nė gjendje shumė tė mirė.
Motori dhe Kamio ne gjendje shume te mire.
llamarina nuk ka asnjė gėrvishtje Tapiceria e pastėr.
Goma tė reja. Sinjalet nė pasqyrė.

Cmimi : 8800 euro

Cel : 069 985 5555