PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes Mercedes-Benz Gl 320 Viti 2008, 19.500 EuroShes Makina
22.02.2017, 18:08
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p200x200/16806638_1333331930063142_7545073761359758036_n.jp g?oh=b90983d24d898f208bfd768acdaafb12&oe=592AEA40

Mercedes-benz GL viti 2008. Motori 320 TD.
Nė gjendje perfekte Motori dhe Kamio.
Ka 153000 km tė vetat. Full opsione.

Cmimi : 19500 euro

Cel : 069 985 5555