PDA

Trego pamjen e plotė tė : Korce, Shitet / Jepet me Qera / Nderrohet Prone e pershtatshme per Ambjent Biznesi: Godine 1-Kateshe + Truall i Lire, rreth 290 m2, ndodhur ne Ish-Zone Industriale, (CMIMI i shitjes 53 milion L - te vjetra, i diskutueshem)JoniMQ
11.01.2017, 01:05
Shitet / Jepet me Qera / Nderrohet prone me siperfaqe totale rreth 290 m2.

Prone private e pershtatshme per perdorim nga biznesi si magazine ose repart pune per aktivitete te ndryshme, prodhuese apo sherbimi.
Ndodhet ne Korce, ne dalje te qytetit, ne zonen ish-industriale.

-
Me poshte, informacion me i detajuar

Vendodhja / adresa e sakte:
Ne daljen veriore te qytetit, Rruga "Bantia", prane rruges nacionale Korce-Tirane - Rruga "Muzakajt" - ne distance rreth 100 m,
ish-zona industriale, saktesisht ish-ndermarrja e perpunim-drurit, Korce, Shqiperi.

40.628144, 20.767476 (koordinatat e sakta per reference ne harte)
-
Tipi
Prone private, objekt (godine 1-kateshe) + truall i lire

Zona Kadastrale 8564

Siperfaqja Totale: 291.2 m2
pjese e ndertuar - objekt 123.2 m2, truall i lire 168 m2

Pershrkrim i Prones
Prona rrethohet me disa godina ku zhvillohen aktivitete te ndryshme prodhuese.
Me perpara eshte perdorur kryesisht per perpunim druri e magazinim.
Pjesa e ndertuar
Godine 1-kateshe me mur guri e cati, me lartesi rreth 4 m, e ndare ne 2 pjese (rreth 60 m2 secila) me mundesi komunikimi mes tyre;
keto ambjente mund te perdoren vec ose si ambjent i perbashket; ambjentet jane dhe jepen bosh.
Pjesa truall i lire
Perbehet nga 2 pjese: nje pjese me sip. rreth 152 m2, qe ndodhet perpara godines ne formen e nje 'oborri' e mund te shfrytezohet me se miri per funksione te ndryshme, dhe nje pjese tjeter, me sip. rreth 16 m2, qe ndodhet nga ana e rruges.

Dokumentacioni
Prona eshte plotesisht e rregullt / e hipotekuar, pajisur me dokumentacionin e nevojshem ligjor.

Bashkengjitur mund te gjeni imazhe (ne perditesim e siper):
Foto te prones, paraqitje skematike / planimetri, e pamje nga harta

Jepet me qera ose shitet me cmim te arsyeshem (pjeserisht ose e gjithe prona);
gjithashtu interesohemi dhe per mundesi nderrimi / shkembimi (te llojeve te ndryshme).

Cmimi i Shitjes: 5 300 000 LEKE (te reja)
Jemi te hapur per negociata / bisedime, per cmimin, llojin e marreveshjes dhe aspekte te tjera.

Kontakt
-
tel. : (+355) 6826 03689