PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes makine BMW 320 Viti 2004, 2.900 EuroShes Makina
27.02.2017, 18:02
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15747502_1283628675033468_701727352258369494_n.jpg ?oh=58d9a1ca83244b9bee8d7a2ae400d2b0&oe=58E07EE7

OKAZION SHITET: BMW 320 kambio automatike, naftė, ngjyre Gri metalizato,
viti 2004, airbag, kasetofon/mp3, kondicioner, abs, disqe alumini, sedilje lėkure,
sensor parkimi, motori dhe kamio jepen me garanci. Goma te reja.
4 Xhamat elektrik Xhenerikisht perfekte. Tapiceri e re.
Llamarina nuk ka gėrvishtje.

Cmimi : 2900 euro

Cel : 069 985 5555