PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes makine Renault Megane Viti 2003, 1900 euroShes Makina
27.02.2017, 18:00
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15726615_1283628735033462_6730795098663753518_n.jp g?oh=9e06546db8c622e3de36f9beea910fd0&oe=58EBF6D0

OKAZION SHITET MAKINE
RENAULT MEGANE DCI 1.9 kambio manuale, 1900 CV, naftė, ngjyre gri perle, viti 2003, 170000 km.
Airbag, kasetofon/mp3, abs, disqe alumini, me dogane. Motori dhe kamio me garanci. Klima.
Komanda ne timon. Pasqyrat, xhamat e sediljet elektrike. Tapiceri e re, goma te reja.
Xhenerikisht perfekte.

Cmimi : 1900 euro

Cel : 069 985 5555