PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes makine Audi A6 Viti 2003, 2.700 EuroShes Makina
27.02.2017, 19:00
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15672868_1283628751700127_8496356543407175192_n.jp g?oh=1513211dbca17d2a036e51b46a93dde4&oe=58ED70B2

OKAZION SHITET: AUDI A6 kambio automatike, naftė, ngjyre blu,
viti 2003, airbag, kasetofon/mp3, kondicioner, abs, me dogane.
Motori dhe kamio ne gjendje perfekte. Goma te reja. Xhamat elektrike.
Xhenerikisht perfekte. Tapiceri e re. Llamarina nuk ka gėrvishtje.

Cmimi : 2700 euro

Cel : 069 985 5555