PDA

Trego pamjen e plotė tė : Lezhe, shes truall ne bregdet, 16.333 m2 (Tale, Lezhe)Merlin Imobiliare
28.05.2020, 10:58
Zona/Rruga : Tale

TOKE NE BREGDET ''TALE TE LEZHES''

Shitet toke ne bregdetin e Tales te Lezhes. Siperfaqja e saj eshte 16 333 m2 dhe ajo fillon tek hidrovori i tales dhe perfundon ne breg te detit. Ka rruge kalimi ne krah te saj dhe eshte e kuadruar dhe e rrethuar me xokel betoni dhe e shtruar me cakell. Ka dalje ne rere dhe eshte e gatshme per investime turistike ose investime te ndryshme te tjera. Ndodhet ne nje vend mjaft atraktiv nga turiste shqiptare dhe te huaj. Shitet per nje cmim teper te favorshem per vetem 65 euro/m2.

CMIMI: 1.061.645
INFORMACIONET PERKATESE MBI PRONEN :


Siperfaqja: 16333 m2
Tipi I Prones: Truall
Qyteti: Lezhe
Zona: Tale

Per me shume informacione klikoni linkun: https://www.merlinimobiliare.com (https://www.merlinimobiliare.com/properties/shitet-toke-ne-tale-lezhe/)
Tel: 00355 684044520