PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes makine Citroen C3 pluriel 1.4 HDi dizel, Viti 2004, 2350 euroShes Makina
27.02.2017, 18:59
https://scontent.fskg1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p206x206/15241248_1255385341191135_5767768634288228317_n.jp g?oh=e73344e13165abbbd04bb178fd9ce9b0&oe=58B033B4

Citroėn C3 pluriel 1.4 HDi dizel.
Me dogan.
Viti 2004.
Kamio manuale.
Nė gjendje shumė tė mirė motor dhe Kamio.
Xhenerikisht nė gjendje tė pėrkryer.

Ēmimi : 2350 euro.

Cel : 0699855555