PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes makine Volkswagen Passat Viti 2007, 4.900 EuroShes Makina
27.02.2017, 17:59
https://scontent.fskg1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/15178152_1255385271191142_743630360216943446_n.jpg ?oh=3779c53c81575621f60102e813bf358d&oe=58C6D8A7

Volkswagen Passat viti 2007 Kamio Automat 1.9 Diezel Km 23400 te vetat.
Ne gjendje shume te mire motorike dhe kamion xhenerikisht eshte ne gjendje perfekte.
Tapiceria lėkure. Sensor parkingu.Disqe alumini goma te reja.
E sapo ardhur nga Gjermania pa dogane.

Ēmimi : 4900 euro.

Cel : 0699855555