PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes Xhip Mercedes-Benz Gl Viti 1998, 9.500 EuroShes Makina
27.02.2017, 19:02
https://scontent.fskg1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/15219393_1255385354524467_3832703353031128349_n.jp g?oh=d3aecce4e1b3e754b844a4d3dd99fab2&oe=58FA669E

Karburanti: Diezel
Ngjyra : gri metalizato
Kamio : manuale
Ftohja : Kondicioner
Fuqia KW : 220.
E sapoa rdhur nga gjermania me dogan te paguar.
Me goma te reja, tapiceria ne gjedje perfekte motori dhe kamio ne gjedje shume te mire.
Xhenerikisht ne gjendje perfekte. Llamarina nuk ka asnje gervishtje.
Xhama elektrik, ka karukull para, gamxh mbrapa tek dere.

Cmimi : 9500 euro

Cel : 0699855555