PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane.OKAZION RENAULT SCENIC 1.6 BENZIN GAZ VITI 2004 ME 90000KM ORIGJINALECMIMET ME TE ULTA
28.02.2017, 13:30
Karburanti: Hibrid
Ngjyra.....: e zeze
Kamjo......: manual
Ftohja.....: Klima
Fuqia KW..: 74
KM.........: 90000

SHES RENAULT SCENIC MOTOR 1.6 BENZIN + IMPJAN GAZI NGA ME TE MIRAT TE MARKES BRC ME 85000KM ORIGJINALE TE DOKUMENTUARA. LETRAT DHE TARGA TE SAPO PRERA NE DATE 08/08/2016. FULL OPTION ; KLIMA.SENSOR PARKIMI.PILOT AUTOMATIK.SENSOR DRITASH DHE SHIU.SEDILE LEKUR DHE COPE NGJYRE BEZHE.PERDE ANESORE ORIGJINALE ETJ.
CMIMI 5000 EURO SHKON NE 4300 EURO

Tel. : 0683944449

Cel. : 0683944449e