PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes Nikon D3000 + 35mm f/1.8G AF-S DX 28.000 LekeVisi Gerison
27.07.2016, 13:48
Nikon D3000 + 35mm f/1.8G AF-S DX Nikkor + Cante Lowepro + telekomande per shkrepje ne largesi, Batteri, Karikues batterie dhe karte memorje 4GB. Objektivin e kam blere rreth 250$. Objektivi eshte me kuti dhe Lens hood (praktikisht i ri).
Te gjitha bashke 28.000leke

Cel. : +355663003387