PDA

Trego pamjen e plot t : Tirane, shes call center biznes i ngritur Kati 1, 70 m (SIRI KODRA)jurgen colaku
19.07.2016, 19:19
Zona/Rruga : SIRI KODRA

Shes biznes te ngritur i tipit CALLCENTER!

-11 POSTAZIONI
-CONTRATTO E CONTATTO DIRETTO CON AGENZIA IN ITALIA
-MUNDESI ZGJEDHJE PER TE PUNUAR NGA ENERGJITIKA TE TELEFONIA
-VOIP
-NUMRA ITALIAN
-KONTRAT ME DIGICOM PER INTERNET

Cdo gje eshte e lidhur dhe gati vetem per pune! 11 VENDE PUNE DHE ME MUNDESIN PER TU ZGJERUAR NESE DESHIRONI!

SHES ME CMIM SH TE ARSYSHEM PER MOTIV EMIGRIMI! KONTAKTO NE NUMRAT:0697936672-0694272315

Cel. : 0697936672-0694272315