PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes Shes CALL CENTER ne BLLOK 7.000 EuroArber84
03.05.2016, 11:48
Shitet CALL CENTER ne BLLOK tek njesia bashkiake nr 5. Biznes I ngritur prej me shume se nje Vit dhe ne gjendje funksionale.
Te disponueshme 16 postazione ne nje siperfaqe prej 140 m2 . Ambienti perbehet nga Sala operative nje recepsion, nje salle pushimi, nje trajnimi, nje zyre administrate dhe 2 Tualete. Ambienti I punes eshte I kondicionuar .
Perfshihet
-PC 12 cope
-Monitor 17 inch 12 cope
-Postazione ( arredimi )
-Karrige
-Programet kompiuterike qe mundesojne funksionalitetin e punes
-Klientet me kontrate te rregullt (telefoni, energji )
-Pajisje zyre

Cmimi 7000 Euro.
Per me shume detaje kontaktoni ne Numrin 0672007102.


Cel. : 0672007102