PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, ofroj ambjent 65m (Dritan Hoxha)baliajf@yahoo.co.uk
06.01.2017, 22:25
Zona/Rruga : Dritan Hoxha

Pershendetje.Ambjenti ndodhet ne ne pallat te ri, ne pallatin ku ndodhet banka intesa sanpaula, ne kate te pare.(pasi jane 2 kate dyqane ne kete pallat). per momentin eshte me qera si zyre agjensie turistike.preferoj per nje afat te gjate kohor. Cmimi 30000 mije lek ne muaj.disponoj dhe shtepi ne kat te pare banim 1 banim(eshte me qera per momentin, e kompentuar).nese dikujt i intereson
ambjent dhe shtepi.(shtepia 250mije leke ne muaj). te interesuarit te kontaktojne ne email baliajf@yahoo.co.uk per ma shume Info. Faleminderit

Cel. : 00447783892100