PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes pajisje radiologjie Aparat grafie 1.500 Eurotatani
31.12.2015, 12:28
Shitet aparat per grafi te vogla MY RAY.

Paisja eshte made in ITALY dhe e re.

Te interesuarit te kontaktojne ne nr e tel:

0697574046

Tel. : 0697574046

Cel. : 0697574046