PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes peshore Peshore farmaceutike 550 EuroBrendi 2014
10.07.2015, 07:17
Shes peshore elektronike farmacie te perdorur vetem 2 muaj, ne kushte pothuajse te re ,bashkekohore per matje lartesie, peshe, mbi , tregon oren dhe temperaturen e mjedisittrrgon parametrat e matjes me audio .Shitet okazion shume nen kosto per arsye mbyllje biznesi!

Tel. : 0692888271

Cel. : 0692888272