PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes pajisje Ultrasound ECHO 18.000 EuroDNS Medikal
28.07.2015, 13:37
Ne kemi gjithe gamen e pajisjeve Ultrasound ECHO, duke filluar nga nivei i ulet portabel bardhezi deri tek teknoilogjia e fundit ultrasound 4-D.
Pajisjet tona vijne nga Gjermania, ne ofrojme ECHO te reja dhe te perdorura me cmime teper te arsyeshme, me 1 vit garanci dhe suport pergjithmone, te mbeshtetur nga partneret tane ne Gjermani, ne besojme se kemi oferten me te mire per tregun Shqiptar te pajisjeve mjekesore.

Per me teper detaje mund te na kontaktoni ne cdo kohe.

Tel. : +355 42 364 478

Cel. : +355 68 20 11 589