PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes Biciklete MIFA full hilly 1000 MTB 400 EuroBiar
26.06.2015, 18:22
Tė dhėnat teknike,specifike.
MTB biēikletė jashtė rrugės Plotėsisht Hill 1100:MIFA 28

Marshet Shimano Acera-thumb levė,8+ marshe
Dopio disk alumini
Frenat hidraulike me disk para dhe mbrapa
Amortizator hidraulik perpara me celik te perforcuar per cdo terren
Amortizator bombul ne mes per nje komoditet ne terren te veshtire
Kambalec alumini
Rims alumini
Trupi eshte perzjerje alumini me celik te perforcuar super e lehte ne drejtim.
Bicikletat jane te reja prodhim,Gjerman me garanci per cilsite qe ajo ka.

Cel. : 0666006226