PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane,Analize tregu dhe plan marketingu , keshilla shit -blerjeolsi c
29.05.2017, 11:01
Zona/Rruga : Tirana
https://athome.al/

Ke kohe qe ke publikuar nje prone ne rrjet. Nuk po te jep rezultat me telefono per nje analize tregu per pronen tende , do te blesh nje prone , dyqan apo zyra , me telefono .
Per te marre ekspertize per pronen qe do te blesh apo te shesesh .
Mos co kohen dhe leket dem merru vetem me nr 1 ne treg .

Cel. : 0697859452