PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes Poltron Dentar DENTSAN Lykia 2.950 EuroIlir Prifti
03.11.2014, 12:31
Shitet poltron dentar DENTSAN LYKIA. Poltroni eshte minimalisht i perdorur. I kompletuar me te gjithe aksesoret e nevojshem ne panel. Turbina, mikromotor, kavitron, llampe polimerizimi, shiringe ajer-uje. Pervec aksesoreve poltroni mbulohet dhe nga asistence teknike ne cdo moment.

Cel. : 0695835536