PDA

Trego pamjen e plotė tė : Librazhd, shes Traktor hurlimann 468 Viti 1990, ....... Eurom16
17.09.2017, 10:12
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: ulliri
Kamjo......: manual

hurliman ne gjendje te persusur pune .I pajisur me te gjitha agregatet e nevojshme >>>>5300 ore pune >>>vendodhja ne zonen e prrenjasit.... mund te kontaktoni ne [0693246036]dhe 00306979976740 ...

Cel. : 00355693246036