PDA

Trego pamjen e plotė tė : Fier, shes poltron dentare vitali faro 12.000 Euroeitjon
10.06.2014, 18:30
POLTRON DENTARE VITALI FARO 1 VITE E GJYSEM E PERDORUR. ESHTE BLERE ME VLEREN 26,000,000 MILJON LEKE. SHITET ME GARANCI 2 VJECARE. NE GJENDJE FANTASTIKE, CMIMI I ARSYESHEM DHE I DISKUTUESHEM

Tel. : 0699108328