PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, kerkoj vend pune Mesues,perkthyes i gjermanishtesDenis Sanku
24.05.2014, 10:29
Kam nje pervoje 12 vjecare ne mesimdhenien dhe perkthimin e gjuhes gjermane.Jam i interesuar te zhvilloj kurse private ose te perkthej materiale te ndryshme.


Cel. : 06922 63356