PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, kerkoj vend pune saldator me argon dhe elektrik.XHIMI REKA
11.05.2014, 23:05
KAM EKSPERIENCE MBI 10 VJET NE MONTIMIN E DYERVE TE BLINDUARA. KAM PUNUAR NE DISA PALLATE (TIRANE DHE DURRES)

Cel. : 0692267369