PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, DVD me programe te ndryshmeariani-tir
25.12.2020, 22:32
ofroj dvd me programe te ndryshme duke filluar nga sistemet operative
windows 10
windows 7 ultimate,
windows vista
windows xp
office 2016 full
AUTOCAD 2010
paketa Adobe Creative CC 2020
si dhe shume programe te tjera sipas kerkesave tuaja

secila DVD kushton 300-500 leke te reja
programet qe jane mbi 8gb jepen per tu kopjuar me HDD ose usb dhe kushtojne 500 leke te reja

Cel. : 0682618061