PDA

Trego pamjen e plotė tė : TV & MultimediaPages : [1] 2 3 4

 1. Tirane, shes HardDisc 4 TB external usb3.0 i ri ne kuti 20.000 Leke
 2. Tirane, Shes Openbox v8 Golden 9.500 Leke
 3. Tirane, shes Kamera Sigurie Hikvision 350 Euro
 4. Tirane, shes Satelit Receiver vu solo 2 mini 15.000 Leke
 5. Tirane, shes Satelit Receiver DreamBox DM 500 HD , LINUX ENIGMA2 130 Euro
 6. Tirane, jap me qera bokse Japim bokse me qera 1 Leke
 7. Tirane, shes Televizor TV 24” Philips 10.000 Leke
 8. Tirane, shes Satelit Receiver XTREND 8000 HD LINUX Combo 180 Euro
 9. Tirane, shes Flat TV Shitet televizor Samsung UE40ES6100 400
 10. Tirane, shes Televizor Sony WEGA Tube TV 29 "CRT color TV 10.000 Leke
 11. Tirane, shes Flat TV Televizor 300
 12. Tirane, kerkoj Receiver Blej box DVB/T2 50 Euro
 13. Tirane, shes 50 eur
 14. Tirane, shes Receiver DREAM BOX 5.000 Leke
 15. Tirane, blej Receiver KII PRO Amlogic S905 Quad-core 2GB RAM 16GB ROM DVB-T2 DVB . 70 Euro
 16. Tirane, shes radio klasike ILIRIA 9.000 lek
 17. Tirane, shes bokse Shitet Set Amplifikator, 2 bokse dhe stativat 1.000 Euro
 18. Tirane, shes Televizor 42" - 190€ dhe Playstation3 me chip - 180€
 19. Tirane, shes DVD Player DVD Philips 2.500 Leke
 20. Tirane, shes kufje UrbanEars Bagis Petrol Box - Shitet Amballazhi 500 Leke
 21. Tirane, shes Flat TV LG 42LN5400 42" me LCD te demtuar 50 Euro
 22. Tirane, Shes Edision os Mini Plus 17000 Leke
 23. Tirane, shes Flat TV Shite TV+ FALAS DVD 75.000 Leke
 24. Tirane, shes Flat TV Tv 42inch 220 Euro
 25. Tirane, shes Flat TV Samsung 40-Inch 4K Smart Seria 7 70.000 Leke
 26. Durres ose Tirane. Blej organo Roland E-86 te perdorur 6.000 Leke
 27. Tirane, shes 150 Leke
 28. Tirane, shes Televizor philips 250 Euro
 29. Fier, shes bokse BOKSE 200 Euro
 30. Tirane, shes Televizor Shite TV+ FALAS DVD 170 Euro
 31. Tirane, shes Televizor i vogel Philips Powervision 21' 5.000 Leke
 32. Shiten bokse profesionale per Dj apo biznese 200 euro(cifti)
 33. Tirane, jap me qera bokse
 34. Okazion, shes IPBOX 910 HD + abonim 5 euro ne muaj [disa paketa]
 35. DREAMBOX 7025s 75 euro
 36. Tirane, shes DVD Player Majestic 30 Euro
 37. Tirane, shes Televizor TV Grundig gruding 37 Full HD LCD 37 polesh polsh 33.000 Leke
 38. Tirane, shes Receiver Edision OS Mini+ combo S2T2C E2 tokesor satelitor 22000 Leke
 39. Tirane, shes Playstation 3 17.000 Leke
 40. Pogradec, shes Satelit Receiver vu+solo pro 60 Euro
 41. Tirane, shes Mikrofona per salla konferencash 15 Euro/copa
 42. Tirane, shes TV SONY 37EX402 LCD Prodhimi 07/2010, Decoder te Integruar 300 Euro
 43. Tirane, shes Kamera sigurie per cdo ambjent 199 Euro
 44. Tirane, okazion KAMERA 8 COPE + DVR + HDD 2TB + MONITOR + INSTALIM 555 Euro
 45. Vlore, Shes bokse te markes Genius
 46. Tirane, shes bokse 2 BOXE + MIXER + 2 BOXE me te vegjel + mixer 100.000 Leke
 47. Tirane, shes KAMER SONY HVR HD 100 MINI DV 100.000 Leke
 48. Pogradec, shes bokse Bokse 750w+750w 45.000 Leke
 49. Mat, shes Panasonic AG-MX70 Digital Audio-Video Mixer 1.200 Euro
 50. Tirane, jap me qera bokse Japim foni dhe ndricim me qera 1 Leke