PDA

Trego pamjen e plotė tė : TV & MultimediaPages : [1] 2 3 4

 1. Tirane, shes HardDisc 4 TB external usb3.0 i ri ne kuti 20.000 Leke
 2. Tirane, Shes Openbox v8 Golden 9.500 Leke
 3. Tirane, shes Kamera Sigurie Hikvision 350 Euro
 4. Tirane, shes Satelit Receiver vu solo 2 mini 15.000 Leke
 5. Tirane, shes Satelit Receiver DreamBox DM 500 HD , LINUX ENIGMA2 130 Euro
 6. Tirane, jap me qera bokse Japim bokse me qera 1 Leke
 7. Tirane, kerkoj Televizor 5.000 Leke
 8. Tirane, shes Televizor TV 24” Philips 10.000 Leke
 9. Tirane, shes Satelit Receiver XTREND 8000 HD LINUX Combo 180 Euro
 10. Tirane, shes Flat TV Shitet televizor Samsung UE40ES6100 400
 11. Tirane, shes Televizor Sony WEGA Tube TV 29 "CRT color TV 10.000 Leke
 12. Tirane, shes Flat TV Televizor 300
 13. Tirane, kerkoj Receiver Blej box DVB/T2 50 Euro
 14. Tirane, shes 50 eur
 15. Tirane, shes Receiver DREAM BOX 5.000 Leke
 16. Tirane, blej Receiver KII PRO Amlogic S905 Quad-core 2GB RAM 16GB ROM DVB-T2 DVB . 70 Euro
 17. Tirane, shes radio klasike ILIRIA 9.000 lek
 18. Tirane, shes bokse Shitet Set Amplifikator, 2 bokse dhe stativat 1.000 Euro
 19. Tirane, shes Televizor 42" - 190€ dhe Playstation3 me chip - 180€
 20. Tirane, shes DVD Player DVD Philips 2.500 Leke
 21. Tirane, shes kufje UrbanEars Bagis Petrol Box - Shitet Amballazhi 500 Leke
 22. Tirane, shes Flat TV LG 42LN5400 42" me LCD te demtuar 50 Euro
 23. Tirane, Shes Edision os Mini Plus 17000 Leke
 24. Tirane, shes Flat TV Shite TV+ FALAS DVD 75.000 Leke
 25. Tirane, shes Flat TV Tv 42inch 220 Euro
 26. Tirane, shes Flat TV Samsung 40-Inch 4K Smart Seria 7 70.000 Leke
 27. Tirane, shes bokse shes boke 200 EURO
 28. Durres ose Tirane. Blej organo Roland E-86 te perdorur 6.000 Leke
 29. Tirane, shes 150 Leke
 30. Tirane, shes Televizor philips 250 Euro
 31. Fier, shes bokse BOKSE 200 Euro
 32. Tirane, shes Televizor Shite TV+ FALAS DVD 170 Euro
 33. Tirane, shes Televizor i vogel Philips Powervision 21' 5.000 Leke
 34. Shiten bokse profesionale per Dj apo biznese 200 euro(cifti)
 35. Tirane, jap me qera bokse
 36. Durres, Shes TV BOX
 37. Okazion, shes IPBOX 910 HD + abonim 5 euro ne muaj [disa paketa]
 38. DREAMBOX 7025s 75 euro
 39. Shitet ORIGINAL SONY REMOTE TV
 40. Tirane, shes DVD Player Majestic 30 Euro
 41. Tirane, shes Televizor TV Grundig gruding 37 Full HD LCD 37 polesh polsh 33.000 Leke
 42. Tirane, shes Receiver Edision OS Mini+ combo S2T2C E2 tokesor satelitor 22000 Leke
 43. Tirane, shes Flat TV Shes TV 32" HD Samsung 25.000 Leke
 44. Tirane, shes Playstation 3 17.000 Leke
 45. SHITUR !!! Tirane, shes BlueRAY Player Samsung BD 5500, 6000 Lek
 46. Durres Shes Stereo 5cd Panasonik+telekomand 50.000 Lek
 47. Pogradec, shes Satelit Receiver vu+solo pro 60 Euro
 48. Tirane, shes Mikrofona per salla konferencash 15 Euro/copa
 49. Tirane, shes TV SONY 37EX402 LCD Prodhimi 07/2010, Decoder te Integruar 300 Euro
 50. Tirane, shes Kamera sigurie per cdo ambjent 199 Euro