PDA

Trego pamjen e plotė tė : Pajisje dhe aparatura mjekėsorePages : 1 2 [3] 4

 1. Lezhe, shes pajisje dentare Shes kabinet dentar ne gjendje perfekte teknologji e fundit 7.000 Euro
 2. Tirane, shes pajisje radiologjie Grafi dentare WANDY I-MAX TOUCH HD 16.000 Euro
 3. Kurbin, shes pajisje dentare Poltron dentar plus Grafi dentare 3.000 Euro
 4. Tirane, shes pajisje dentare klinike dentare 6.000 Euro
 5. Tirane,Shitet klinik dentare e kompletuar me te gjitha pajisjet, shitet edhe si biznes i ngritur Okazion!!!!!! 8.000 €
 6. Kucove, Shes unit dhe aparatura dentare
 7. Tirane, Shiten aparatura fizoterapie (Ultrasound, tens, infrared) si dhe mjete dhe aksesore per ushtrime fizike, shkalle suedeze, krevat masazhi, disk balance etj 1.200 Euro
 8. Tirane, shes pajisje dentare Shitet poltron dentar i markes "Dentsan" 2.500 Euro
 9. Tirane, shes pajisje mjekesore Shkalle suedeze profesionale 100 Euro
 10. Tirane, shes poltron dentar pajisje dentare 6.500 Euro
 11. Tirane, SHES LABORATOR DENTAR
 12. Tirane, shes Kabinet dentar 3.500 Euro
 13. Tirane, jap me qera klinike dentare te kompletuar 700 Euro (Kombinat)
 14. Tirane, shes Ultrasound ECHO 8.000 Euro
 15. Tirane, shes Libra Mjekesore
 16. Tirane, - Shes krevat me telekomande
 17. Tirane, SHES PATERICA ITALIANE 30 EURO
 18. Tirane, shes karroce invalidi 1.500 Leke
 19. Prishtine, shes pajisje mjekesore Autoklav Lisa W&H B Klase 1.000 Euro
 20. Tirane, shes krevat Krevat per masazh profesional 2.3000 Leke
 21. Tirane, shes KREVAT MASAZHI PROFESIONAL
 22. Tirane, shes Mobilje farmacie
 23. Tirane, SHITET PANORAMEX DIGITAL, ME CILESI HIGH-DEFINITION 9.000 Euro
 24. Tirane, shes APARAT TENSIONI* DR.Frei* 5.900 Leke
 25. Tirane, shes PAJISJA "MIHA BODYTEC" 4.500 Euro
 26. Sarande, shes pajisje mjekesore Fluroskop 25.000 Euro
 27. Durres, shes pajisje mjekesore 300 Euro
 28. Durres, shes pajisje mjekesore Ultratinguj 1.000 Euro
 29. Tirane, shes poltron dentar Dentsan 2.200 Euro
 30. Tirane, shes pajisje radiologjie panoramex digital 8.000 Euro
 31. Tirane, Shitet -Ultrasound ECHO sonoline Siemens g40
 32. Tirane, Shes paisje mjekesore Defibrilator 1.000 Euro
 33. Tirane, shes karroce invalidi Shes karoce invalidi 8.000 Leke
 34. Tirane, shes Ultrasound ECHO Echo 3.700 Euro
 35. Korce, shes pajisje sterilizuese STERILIZATOR TAU 2000 400 Euro
 36. Tirane, Shitet Aspirator Kirurgjikal Catani 50.000 Leke
 37. Pogradec, shes pajisje mjekesore Ultrasound GE Logiq 3 Pro BT 05 5.500 Euro
 38. Tirane, shes pajisje dentare Unit dentar poltron, nje stol dentisti,tavoline pune 7.000 Euro
 39. Tirane, shes poltron dentar Shitet aparature dentare 15.000 Euro
 40. Kucove, shes pajisje dentare klinike dentare 50.000 Leke
 41. Shqiperi, shes karroce invalidi 15.000 Leke
 42. Korce, shes kabinet dentar Cadi, kompresor Condor, aparat radiografie ARDET, amalgamator, pajisje per pastrim gurezash EMS, Aerosteril dhe vegla te ndryshme
 43. Tirane, shes pajisje dentare per arsye emigrimi. 3500 Euro
 44. Tirane, ankand pajisje mjekesore Kerkohen paisje laboratori mjekesor.
 45. Tirane, shes aparat tensioni marka Master-aid_Cmimi 4000 lek
 46. Tirane, shes poltron dentar rihter gjerman i pa perdorur 4.000 Euro
 47. Tirane, shes mjete invalidi mbeshtetse ortopedike 2.500 Leke
 48. Shkoder, shes pajisje mjekesore Sterilizator 200 Euro
 49. Shkoder, shes pajisje mjekesore Defiblirator 1.200 Euro
 50. Shkoder, shes pajisje mjekesore Smart ECG 400 Euro