PDA

Trego pamjen e plotė tė : Biznese & ShėrbimePages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 [78] 79 80

 1. Tirane, - Projekte inxhinjerike ne ndertim
 2. Tirane, Analiza ADN
 3. Mei Realty Ami
 4. Shkoder, - Sherbim Taxi - Transport Udhetaresh
 5. Tirane, - Tirane, - Ofrojme ekspres caffe me bustina per bar kafe, zyra, lloto etj.
 6. Tirane, - Sherbim Taxi
 7. Lezhe, SHERBIME STOMATOLOGJIKE NE OFERTE
 8. Tirane, - Shes pajisje butiku 1 vit te perdorura
 9. Tirane, Ofrohet Licence Projektimi Inxhinier Hidroteknike
 10. Ofrojme mbajtjen e dokumentacionit tatimor
 11. Ofroj sherbime inxhinierie ne fushen e Sigurise dhe Shendetit ne pune
 12. Tirane, - Legal assistance for Foreign businesses
 13. Tirane, - Sherbime Juridike
 14. Tirane, ofrohen sherbime me Autobot Uji
 15. Tirane & Durres- part time, Ofroj Sherbime Ekonomiste-Financiere
 16. Social Media Management / Mirembajte rrjetesh sociale
 17. Tirane, ofrohet sherbim ekonomiste
 18. Tirane, - Konsulence, projektim, zbatim shkalle te brendshme alumini
 19. ZĖRI ėshtė njė software online qė synon tė ofrojė zgjidhje tė konvertimit tė tekstit nė audio shqip
 20. Tirane, ofrojmė shėrbim marketingu pėr rrjetet sociale
 21. Durres - Fshirje ESPULSI (Dekretit Dėbimit) nga sistemi Shengen
 22. Tirane, - AKSIDENTE / DEMSHPERBLIME
 23. Tirane, - 𝗩𝗘𝗥𝗜𝗙𝗜𝗞𝗜𝗠 𝗗𝗛𝗘 𝗙𝗦𝗛𝗜𝗥𝗝𝗘
 24. Pompist Diesel Pompa Injektore CDI TDCI
 25. Durres - TRIAL STUDIO ofron sherbime Kontabiliteti dhe Finance
 26. Tirane, - Ofrojme Sherbime Teknologjike
 27. Durres, - LICENSE NDERTIMI PROJEKTIMI
 28. Tirane, ofroj kujdestari femijesh
 29. Tirane, - Shes tavolin rrethore dhe karrige
 30. Transport
 31. Tirane, njoftim Transport
 32. Tirane, - IT-Spark
 33. Tirane, - Perkthime zyrtare
 34. Tirane, - Avokat Tirane - Vision Consulting
 35. Tirane, - Projektime & Zbatime Elektrike
 36. Tirane, - Sherbime riparim kompjuterash
 37. Ekonomist part-time per biznese te vogela me dhe pa TVSH
 38. Tirane, - Certifikate CKP per transport
 39. Tirane, ofrohet Sherbime IT - Servis Kompjuteri -Laptop-Celulare-WebDesign
 40. Tirane, - SERVIS KOMPJUTERI |iTECH Albania Computers |iServiceIT.al |
 41. Tirane, - Sherbime kontabiliteti
 42. Lushnje, - Kamera Sigurie Shitje&Instalime Lushnje&Zonen perreth.
 43. KLINIKA PSIKOLOGJIKE LUSHNJE-Pėr tė rritur,Fėmijė & Adoleshent
 44. Tirane, - MATERIALE ELEKTRIKE
 45. Tirane, - ELEKTRO METAL (panele elektrike TU TM, instalime elektrike, kanalina metalike)
 46. Ofroj menaxhim dhe reklamim biznesesh
 47. Tirane, - Marjsui Transport MALLRASH Kombėtar & Ndėrkombėtar
 48. Tirane - DREJTUES TEKNIK, NDERTIM
 49. Projekte evakuimi nga zjarri, sherbim i licensuar!
 50. Tirane, - Avokat- Zyre ligjore - zyre avokatie -Vision Consulting Albania