PDA

Trego pamjen e plotė tė : Biznese & ShėrbimePages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 [45] 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81

 1. Tirane, - Shesim numera per Call Center
 2. Tirane, - Puro Tirane
 3. Tirane, - kostumč.
 4. Shkoder, - KERKOJME OPERATOR/E
 5. Instalime Elektrike,Porta Automatike,Sisteme Parkimi
 6. Tirane, sherbime te ndryshme
 7. Shesim aparatura te teknologjis te larte ne kerkimin e arit argjendit, etj
 8. Tirane, - kameraman profesionist per dasma,ditelindje
 9. Tirane, -
 10. Tirane, NXITONI TE PERFITONI SHERBIME FALAS NE TRAJNIMET E QENDRES DIDAKTIKE IRISOFT
 11. Tiranė, ofrojmė Kurse dhe ndihmesė nė detyrat e shtėpisė
 12. Tirane, - Shitet rafte,aksesore dhe kompjutera nen kosto
 13. Tirane, - ofrojme riparime elektroshtepiake dhe instalime elektrike
 14. Tirane, - Faqe interneti Biznesi .al dhe programe ne php dhe mysql
 15. Tirane, - Pune nga shtepia
 16. Tirane, - Veshje dhe aksesore per femije
 17. Ofrojme sherbim cilesor dhe kujdes si babysitter
 18. - babysitter
 19. Shqiperi, - Android Development
 20. Tirane, - ENTER
 21. MBLESERI.com - Njohje, Lidhje, Dashuri, Martese.
 22. Tirane, - PALESTER PER FEMRA
 23. Tirane, dj vini
 24. Tirane, - shperblim kundrejt nje firme per kredi
 25. Tirane, -
 26. Tirane, - Punime GIPSI
 27. Tirane, Ofroj sherbime ne fushen e kontabilitetit
 28. Ofrojmė Shėrbime , Porta Automatike.
 29. Tirane, -
 30. Tirane, - Salla Operative 24 Orė Nė 24 Orė
 31. Tirane, - 24HoursTechnics
 32. Tirane, Ofrojme korrektime dhe redaktime tė materialeve
 33. Tirane, - Set fotografik ne studio/natyre.
 34. Elbasan, - SHITJE BIZNESI PICERI
 35. Tirane, - Tregtoj Pellet me shumice 35000lek/ton dhe pakice me amballazhim 15kg qe kushton 600lek
 36. Tirane, - "OKAZION" shitet call center
 37. Tirane, - Mbajtjen e marredhenieve me shtetin
 38. Tirane, ofroj vend pune I vetepunesuar ne:Tirane, Durres, Vlore, Sarande, Elbasan, Prishtin
 39. Prishtine, - H&F Consulting
 40. Tirane, - Balcan Club live music
 41. Tirane, - TERAPI DEPRESIONI
 42. Blini produktin e duhur per Lokale, Vila, Pishina, etj
 43. Tirane, - club night
 44. Tirane, - Shitet biznesi
 45. Tirane, - vegla per punimin e hekurit
 46. Tirane, - B.M.E
 47. Durres, - Transport Kombetar & Nderkombetar
 48. Tirane, - Transporte nderkombetare grupazh
 49. Tirane, - piktura , fotografi dhe primtime
 50. Albatrop-Konstruksione Metalike