PDA

Trego pamjen e plotė tė : Kerkesa - per blerje, marrje me qera, nderrimPages : 1 2 [3] 4 5 6 7

 1. Tirane, okazion Vile me Qera (Myslym Shyre)
 2. Tirane, kerkoj dyqan Kati 0 ne Astir
 3. Tirane, jap me qera Vile me Qera (Myslym Shyre)
 4. Tirane, blej dyqan deri 79.000 euro brenda unazes se vogel
 5. Tirane, jap me qera Ambjent (Zogu i zi)
 6. Tirane, okazion Apartament
 7. Super Okazion tek Nobis 1400 euro/m2
 8. Marrim dhe japim apartamente me qera, dyqane me qera , lokale me qera ne Tirane dhe Durres
 9. Tirane, kerkoj ndarje qeraje me vajze apartament 1+1 Kati 6, 90 m² 20.000 Leke (astir)
 10. Tirane, marr me qera Kerkoj Vila me qera
 11. Tirane, okazion (Freskut)
 12. Tirane, kerkoj KERKOJ AMBIENT BIZNESI ME QERA 20.000 Leke
 13. Tirane, nderroj Apartament (Ura e Tabakeve prane Gjykates se Apelit) 149M2, Cmimi 155.000 Euro.
 14. Tirane, kerkoj Apartamente (Zogu i zi)
 15. Tirane,Kerkoj apartament/shtepi te mobiluar ne Tirane sip.max 80m2 per qera afatgjate . Cmimi max 250
 16. Tirane, kerkoj apartament 2+1 1 m² 50.000 Euro (Fresku, Kodra e Diellit, Liqeni i thate)
 17. Tirane, kerkoj Apartament (Fresku, Kodra e Diellit, Liqeni i thate)
 18. Tirane, Kerkoj nje ambjent biznesi me qera, deri ne 40 m2 dhe qera deri ne 30.000 Leke
 19. Tirane, kerkoj Kerkoj shtepi me toke 1000 m2 me qera Sauk (Sauk)
 20. Tirane, Blej Garazh
 21. Tirane, kerkoj Apartamente (Ish parku autobuzave)
 22. Kerkoj te blej apartament 1+1 ne Tirane,Pagesa Kesh Direkt
 23. Tirane, nderroj DYQAN (SADIK PETRELA,MBI BRYLIN)
 24. Tirane, okazion Apartamente (yzberisht & Fresku)
 25. Tirane, marr me qera Kerkoj apartament 1 pl1 per banim me qera (Brenda ose shume afer unazes)
 26. Tirane, blej Toke (Are, Pemtore, Ullishte etj).
 27. Tirane, nderroj apartament (ish blloku , sami frasheri)
 28. Tirane, kerkoj Garzoniere ose 1+1 per blerje te ish parku autobuzave
 29. Tirane, Kerkoj dyqan 300 Euro
 30. Tirane, marr me qera Apartament me qera 2+1 ose 1+1 me hapesire
 31. Tirane, kerkoj Apartamente (21 dhjetori)
 32. Tirane,Blej truall ne sauk ose farke
 33. Jeni nė kėrkim tė ZYRĖS suaj me kosto minimale?
 34. Tirane, Kerkoj te blej Apartamente, Dyqane
 35. Tirane, Blej apartament 2+1
 36. Tirane, nderroj nderroj 5 mij m2 toke ne kamez + objekt prej 560m2 2 kate (toke ne kamez)
 37. Tirane, kerkoje apartament rreth 100 m² (LIQENI I THAT / KOMUNA PARISIT)
 38. Tirane, kerkoj dhome me qera
 39. Tirane, marrim apartamente me qira afatgjate mbi 3 vjet
 40. Tirane, Kerkoj Apartament me qera
 41. Tirane, Kerkoj ambient me qera dyqan e pershtateshme per supermarket Kati 0, 250 m² 2.000 Euro
 42. Tirane, kerkoj Shtepi (Mine peza)
 43. Tirane, blej Apartament 2+1 (Barikadave, Selvia)
 44. Tirane, blej Garazh (Rruga e Kosovareve, Komune e Parisit)
 45. Durres, kerkoj Apartament (Nga stacioni trenit te muzeumi)
 46. Tirane, shes Dy apartamente (Rr.Grigor Hepa)
 47. Tirane, blej
 48. Lezhe, Kerkoj Apartament (Shengjin)
 49. Tirane, nderroj Lokal (Blv. Bajram Curri)
 50. Tirane, marr me qera apartament 1+1 (Dora D'Istria)