PDA

Trego pamjen e plotė tė : TruallPages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 [45] 46

 1. Tirane, shes toke 5.000 m² 200.000 Euro (Paskuqan)
 2. Tirane, shes toke 4.800 m² 768.000 Euro (Rruga 28-Nėntori)
 3. Vlore, shes toke 65.000 m² 6.500.000 Euro (Rradhime)
 4. Durres, shes truall 5.050 m² 444.000 Euro (Spille)
 5. Kavaje, shes toke 1.500 m² 135.000 Euro (Kavaje)
 6. Fier, shes toke 8.000 m² 500.000 Euro (Levan)
 7. Fier, shes toke 55.000 m² 50.000 Euro (Fier)
 8. Tirane, shes toke 2.500 m² 212.500 Euro
 9. Tirane, shes toke 2.995 m² 375.000 Euro (Liqeni i thate)
 10. Tirane, jap me qera truall 5.000 m² 1 Euro/m² (BUZE AUTOSTRADES TIRANE DURRES)
 11. Tirane, shes truall 4.000 m² 80 Euro/m² (Autostrada Tirane -Durres)
 12. Kavaje, shes truall 2200 m² 40 Euro/m² (Spille)
 13. Tirane, shes truall 1.000 m² 110 Euro/m² (SAUK 200M PAS XHAMISE)
 14. Tirane, shes ose me qera truall 2.000 m² -5000 m2 155 Euro/m² (tiran elbasan)
 15. Tirane, shes & klerink per vila truall nga 6000m2 deri ne 15.000 m² 125 Euro/m² (MJULL BATHORE SAUK)
 16. Kavaje,BREGDET,NE BREZIN E PARE, shes truall 30.000 m² 55 Euro/m² (KARPEN)
 17. Tirane, shes ose nderrojm truall ullishte 2.000 m² 75 Euro/m² (mjull bathore,sauk
 18. Tirane, shes truall 2.000 m² 100 Euro/m² (pran Q.T.U)
 19. Tirane, shes truall 1000 m² 130 Euro/m² (SAUK)
 20. Tirane, shes toke 33.000 m² 65Euro/m2 (MJULL BATHORE)
 21. Tirane, shes toke bujqesore 3.300 m² 330.000 Euro (Perball qendres tregtare TEG)
 22. Kavaje, shes truall 2.000 m² 70 Euro/m² (Golem)
 23. Tirane, SHITEN SIPERFAQE TOKE BUZE AUTOSTRADES VARJOJNE NGA 2000m2 DERI NE 12000m2, 130 Euro/m² (500m AFER MBIKALIMIT SAUK)
 24. Tirane, shes truall 2.000 m² 90 Euro/m² (Vaqarr)
 25. Shesim TOKE AR DHE KULLOTA 30 HA, 6 Euro/m2 (DELVINE)
 26. Tirane, shes truall 2.000 m² 100 Euro/m2 (Lunder)
 27. Tirane, shes truall 8.000 m² 150 Euro/m2 (Kashar)
 28. Kavaje, shes truall ne bregdet 1.000 m² 90.000 Euro (Karpen)
 29. Tirane, shes truall 42.000 m² 55 Euro/m2 (Farke(Tirana))
 30. Tirane, shes truall 350 m² 500 Euro/m2 (Perballe Harry Fultz)
 31. Tirane, shes truall 3.000 m² 130 Euro/m2 (Unaza e re pėr ne TEG)
 32. Tirane, shes truall 5.300 m² 165.000 Euro (Ndroq, pran Restorant Ashik)
 33. Njesia 6 SHITET truall 150m² + 50m 65.000 Euro
 34. Tirane, jap me qera truall 1.050 m² 1.500 Euro (Laprake)
 35. Tirane, shes toke 1.700 m² 100 Euro/m2 (Petrele)
 36. Tirane, shes truall 2400 m² 2500 Leke/m2 ne Baldushk
 37. Tirane, shes truall 3.000 m² 41.000 Euro (Rruga Azem Hajdari Kamez - Tirane)
 38. Tirane, shes truall 40.000 Euro (bulevardi blu)
 39. Tirane, shes truall 4.000 m² 55 Euro/m2 (Durres)
 40. 131-Tirane,Shitet Toke/Truall,Sip.2'200m²,Cmimi 10'000Leke/m²,mbi Kryegjyshatėn, rr "Agush Gjergjevica",700m(5-min kėmb) nga aksi rr."A. Demi"/Ura Poligrafikut/Shkozė(Spital Continental)/2km nga Unaza Qėndror/Ura Brrylit dhe 1.5km
 41. 027-Tirane,Shitet Toke,Sip1'600 m²,Cmimi 70 euro/m², nė fshatin Mullet, buzė rrugicės-Teqellive, 600m aksi i rrugės sė vjetėr "Tirane-Elbasan"/Njėsia Administrative Mullet, dhe 500m nga aksi/dalja e autostradės Tiranė-Elbasan
 42. 063-Tirane,Shitet,Toke me sip.975m²,Cmimi 29 euro/m2, diskutushėm, Pėrballė Njėsise Administrative Mullet,buzė rrugės qė lidh fshatin Mullet me aksine e rrugės sė vjetėr "Tirane-Elbasan"
 43. 026-Tirane, Shitet Toke, Sip: 7.600 m², 21Euro/m2 - Lugina Zaranikes /Petrele
 44. 064-Tirane,Shitet Toke, Sip.3'250m², 55euro/m², diskutueshėm, Mullet, nė rrugėn e vjetėr (nacionale) Tiranė-Elbasan, kilometri 10-tė, buzė Lumit Erzen
 45. 001-Tirane,Shitet Truall 231m²,Cmimi 400'000 Euro-diskutueshėm, buzė Rr."Mehmet Brocaj",15m nga kryqėzimi me Rr."Haxhi Hysen Dalliu"/100m nga Prokuroria e Tiranės
 46. Tirane-Vishnje-Baldushk, Shitet Tokė, Sip 6'632m², Cmim 40euro/m², nė Vishaj 14-km(20min me auto) nga qendra Tiranės me kalim nga Sauku, Stėrmas-Picalle-Vishnje, nga Komb-Tekstil,Vaqar Arban 14.5km
 47. 109-Tirane, Okazion!!! Shitet Tokė sip.4'700m²,Cmimi 35euro/m² diskutushėm, nė -Ibėn e Poshtme-Teater Kame-Shpella Pellumbasit, 500m nga aksi rrugės nacionale Tiran-Elbasan, 13-km nga Tirana
 48. Pogradec,Shitet Truall sip.1'364m², Cmimi 210'000 euro,diskutushėm, mjaft pėrshtashme pėr Pallat e Vila, nė rr.Sul Starovari,1.5km nga qendra Pogradecit dhe 400m nga bregu Liqenit (shetitorja /derdhja Verdoves) e 4km nga pika turistike Drilonit
 49. 132-Tiranė,Shitet Tokė/Truall,Sip1370m²,Cmim10'000Leke/m²- Shkozė/pas banesave sociale,tek betoniere Sina/fillim rr.Ali Hafiz Ulqinaku,2-km nga Ura-Poligrafik/Spital Continental/ Kryegjyshat/ rr.A.Demi/ose 3.5km Ura-Brrylit ose 900m nga Liqen Farkes
 50. 072-Sarande-Plazh Manastir-Ksamil,Shitet truall,sip.truall 320m²,ndėrtesa 31m²,Cmim70'000euro, nė aksin Sarandė-Butrint/Pėrroi Ēukės-Ksamil, tek Manastiri