PDA

Trego pamjen e plot t : TruallPages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

 1. Tirane, shes truall 2.700 m 24.300 Euro (LIQENI I LINZES TIRANE)
 2. Fier, shes toke 350 m (Rruga Sotir Prifti)
 3. Elbasan, shes truall 210 m 700 Euro/m2 (5 Maj)
 4. Elbasan, shes toke bujqesore 7.000 m 8.400.000 Leke (Jagodin)
 5. Tirane, shes toke 28.000 m 40 Euro/m2 (Rruga Kosova, Kamez)
 6. Tirane, shes toke 2.400 m 150 Euro/m2 (Rruga Gjon Krisili (ose rruga e xhamise).)
 7. Durres, shes Truall (+ vile 2-kateshe + garazh + bodrume) 230.000 Euro (ish marina ne durres)
 8. Durres, shes truall 505 m 230.000 Euro (Rr. Kopshtet e Alkinoit (tek ish marina, durres))
 9. Tirane, shes truall 80 m 1.100 Euro/m2 (Mine Peza)
 10. Tirane, Shitet Toke 400 m 260.000 Euro (Siri Kodra)
 11. Elbasan, shes toke bujqesore 1.792 m 3.500.000 Leke (Fshati Tregan (Llixha ))
 12. Tirane, shes shtepi private+ truall 400 m 80.000 Euro (Qelqi, Kombinat)
 13. Fier, jap me qera toke 3.376 m 1.000 Euro
 14. Fier, shes truall 3.376 m 30.000 Euro (SHEQ I MADH FIER)
 15. Tirane, shes toke 2.000 m 370.000 Euro (UNAZA E RE)
 16. Durres, shes truall 600 m 2.500.000 Leke (sektor rinia)
 17. Tirane, shes truall 1.800 m 180.000 Euro (Sauk, Tirane)
 18. Tirane, shes truall 3.800 m 380.000 Euro (Sauk, Tirane)
 19. Tirane, shitet siperfaqja 1.657 m 230.000 Euro (Rr. Myslym Keta, (tek Kafja e Rremes), ku ndodhet dhe nje ndertese 257 m2, e gjithe siperfaqja eshte e rrethuar dhe me dokumenta.
 20. Tirane, jap me qera apartament 1+1+A+BLK Kati 4, 70 m 300 Euro (Perball shkolles Petro Nini Luarasi)
 21. Durres, shes toke 1.700 m
 22. Tirane, shes toke 1.000 m
 23. Tirane, shes toke
 24. Tirane, shes truall 24.000 m Euro
 25. Tirane, shes truall 10.000 m
 26. Tirane, shes truall 1.000 m
 27. Tirane, shes truall 2.000 m Euro
 28. Tirane, shes Toke 24.000 m
 29. Tirane, shes Parking 600m2, 600/m2 (Tek tregu bicikletave)
 30. Tirane, shes toke 700m2, 700/m2 (Liqeni Thate)
 31. Tirane, shes toke 1.000 m (N hyrje t Prisks, prball me lokal Lala)
 32. Tirane, shes toke 10.000 m
 33. Tirane, shes truall 2.000 m Euro (Fark e Madhe)
 34. Tirane, shes toke 2.000 m (rruga e Dajtit)
 35. Tirane, shes toke 1.000 m (kryqezimin e Surrelit me rrugen e Dajtit)
 36. Durres, shes toke 1.700 m (Spitalle Durres)
 37. Tirane, shes 520 m 80.000 Euro
 38. Tirane, shes truall 1.800 m 35.000 Euro (ibe)
 39. Fier, shes pyll 115.000 m 3 Euro/m2 (Patos-fshat, Fier.)
 40. Tirane, shes toke 3600 m2 72.000 Euro (Priske)
 41. Tirane, shes toke 3.000 m 450.000 Euro (Lunder)
 42. Tirane, shes toke 14.000 m 26 Euro/m2 (Fushe Preze)
 43. Tirane, shes toke 5.000 m 330.000 Euro (Lunder)
 44. Tirane, shes truall 1.000 m 85.000 Euro (mezez)
 45. Elbasan, shes truall 1.500 m 100.000 Euro (Elbasan - Metalurgji)
 46. Elbasan, shes toke 4.000 m 4.200.000 Leke (Kusarth)
 47. Lushnje, shes toke 44.500 m 10 Euro/m2 (GRADISHT)
 48. Durres, shes truall ne bregdet 850 m 50.000 Euro (perroi i agait)
 49. Fier, Shitet Trualli 6.125 m , 2Km afer Qendres se Fierit. Pozicioni Ideal per ngritjen e nje Biznesi.
 50. Tirane, shes toke 980 m 50.000 Euro (ne Dalje te Kombinatit (Gropaj))