PDA

Trego pamjen e plotė tė : kėrkoj vend punePages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38

 1. Durres, kerkoj vend pune Shofer
 2. Tirane, kerkoj pune Arketare, As.ekonomiste, Ekonomiste etj..
 3. Tirane, kerkoj vend pune Kimiste Ushqimore
 4. Tirane, kerkoj pune part time Ekonomiste
 5. Tirane, kerkoj vend pune mėsuese pėr lėndėt: Matematikė dhe Kimi
 6. Tirane, 0683309456 kerkoj vend pune si Recepsionist Hoteli turn 1/2
 7. Tirane, Kerkoj pune si recepsionist hoteli ne Tirane Turn i I & II
 8. Shqiperi, kerkoj telework Deklarime online
 9. Vlore, kerkoj vend pune
 10. Tirane, ofrohet kujdestare te moshuarish
 11. Tirane, kerkoj vend pune si Babysitter
 12. Tirane, kerkoj pune Banakiere / Kamarier
 13. Tirane, kerkoj vend pune part time mbasdite instruktore
 14. Tirane, kerkoj vend pune part time pastruese
 15. Tirane, kerkoj vend pune picier
 16. Tirane, kerkoj pune turni i dyte Shofer dhe kuzhinier
 17. Tirane, kerkoj pune Shofer
 18. Tirane, kerkoj vend pune si Recepsioniste/Asistente Zyre
 19. Tirane, kerkoj vend pune si Roje
 20. Pershendetje . Jam i interesuar per pune ne pozicionin d ne hoteleri per turnin e 2 ose te 3 . Kam eksperience 3 vjecare ne kete pozicion pune . Kam punuar ne disa hotele ne Tiranė
 21. Korce, kerkoj vend pune Shofer
 22. Tirane, kerkoj vend pune Shofer
 23. Tirane, kerkoj te puneshohem si kujdestare moshuar femer
 24. Perkthime nga Anglishtja / Aplikime per vize Angleze
 25. Kurse Anglisht/ Metodat me te fundit te Oxford & Cambridge ,mesim interaktiv.
 26. Kurbin, kerkoj pune Ndertim
 27. Tirane, Kerkoj pune si Kujdestare per femije
 28. Sherbime Kontabiliteti,Fiskale dhe Konsulence per biznese te vogla e te medha
 29. Durres, kerkoj vend pune lyrje ELEKTROSTATIKE
 30. Tirane, kerkoj pune turni i dyte Ndihmes kuzhinier ose kuzhinier vetem ne sektorin e tiganeve
 31. Tirane, kerkoj vend pune Kujdestar , mirmbajtje , pastrim, sanitar.
 32. Tirane, kerkoj pune turni i dyte Mėsuesi
 33. Tirane, kerkoj Parukier
 34. Tirane, kerkoj vend pune part time Ndihmes Financier-Kontabilist
 35. Tirane, kerkoj vend pune Berber
 36. Gjermani, kerkoj te punoj ne kompani security
 37. Sherbime financiare dhe deklarime fiskale
 38. Tirane, kerkoj vend pune si Asistent ekonomist / Financier / Menaxher ose Asistent zyre
 39. Tirane, Ofroj sherbime perkthime te gjuhes kineze dhe marredhenie tregtare
 40. Tirane, kerkoj vend pune turni i dyte
 41. Kerkoj pune shofer kamjoni
 42. Tirane, kerkoj pune Pune Online, Shitje
 43. Tirane, kerkoj vend pune Inxhinier ndertimi
 44. Tirane, Kerkoj vend pune turni 2 ose 3
 45. Durres, kerkoj pune manikyriste
 46. Tiranė, kėrkoj punė si dado fėmijėsh
 47. Tirane, kerkoj vend pune AGJENTE TURIZMI
 48. Tirane, kerkoj vend pune ARKITEKT
 49. Tirane, Fotografe Freelancing
 50. Tirane, kerkoj vend pune turni i dyte recepsioniste