PDA

Trego pamjen e plotė tė : Makina & AutoveturaPages : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81

 1. Tirane, shes makine Volkswagen Touran Viti 2005, 6.700 Euro
 2. Tirane, shes makine Renault Megane Viti 2001, 1.800 Euro
 3. Tirane, shes makine Nissan Qashai Viti 2009, 9.000 Euro
 4. Tirane, shes xhip Mercedes-Benz GL 450 - 4 Matic Viti 2007, 28.000 Euro
 5. Tirane, shes makine Ford Fiesta Viti 2003, 2.600 Euro
 6. Korce, shes makine Mercedes-Benz Sprinte 313 CDI Viti 2001, 1.100.000 Leke
 7. Gjirokaster, shes xhip Kia sportage Viti 2000, 2.700 Euro
 8. Gjirokaster, shes xhip Land Rover diskover td Viti 2002, 5.700 Euro
 9. Tirane, shes makine Volkswagen Polo Viti 2007, 2.300 Euro
 10. Tirane, shes makine Mercedes-Benz 220 CDi Coupe Viti 2003, 3.200 Euro
 11. Tirane, shes makine Toyota Rav4 Viti 2013, 17.700 Euro
 12. Tirane, shes makine Audi A4 Viti 2011, 13.400 Euro
 13. Tirane, shes makine Audi A3 Viti 2006, 5.900 Euro
 14. Tirane, shes Pick-Up Chrysler Ramvan Viti 2007, 4.800 Euro
 15. Tirane, shes makine Toyota RAV4 Viti 2003, 4.700 Euro
 16. Tirane, shes makine Volkswagen VW GOLF 5 Viti 2007, 7.000 Euro
 17. Tirane, shes makine Volkswagen GOLF 5 AUTOMAT Viti 2004, 5.700 Euro
 18. Tirane, shes makine Volkswagen GOLF 5 AUTOMAT Viti 2004, 6.000 Euro
 19. Tirane, shes makine Volkswagen GOLF 5 AUTOMAT Viti 2004, 5.700 Euro
 20. Tirane, shes makine Volkswagen polo Viti 2007, 3.500 Euro
 21. Tirane, shes makine karavan Peugeot 307sw Viti 2004, 3.000 Euro
 22. Tirane, shes makine Ford fiesta Viti 1999, 2.200 Euro
 23. Tirane, shes makine Audi a3 Viti 1998, 1.700 Euro
 24. Durres, shes makine Mercedes-Benz Benz c clas 200 kompresor benzin-gas Viti 2003, 4.400 Euro
 25. Fier, shes xhip Mercedes-Benz 270 ML Viti 2000, 4.300 Euro
 26. Tirane, shes makine Mercedes-Benz GLK Viti 2010, 20.000 Euro
 27. Tirane, shes xhip Hyundai SANTA FE Viti 2008, 9.500 Euro
 28. Tirane, shes makine Fiat Bravo Viti 2009, 8.000 Euro
 29. Tirane, shes makine Mercedes-Benz ML270 Viti 2004, 5.000 Euro
 30. Tirane, shes makine Mercedes-Benz ML 420 Viti 2008, 23.000 Euro
 31. Tirane, shes makine Mercedes-Benz C220 sport coupe Viti 2001, 3.500 Euro
 32. Tirane, shes makine Volkswagen Touran 2.0 4+1 Viti 2008, 8.400 Euro
 33. Tirane, shes makine Volkswagen passat Viti 1997, 1.500 Euro
 34. Durres, shes makine Volkswagen golf 4 Viti 1999, 1.500 Euro
 35. Durres, shes xhip Mitsubishi Pajero Viti 1995,
 36. Shes Audi A4 1.9 TDI. E paster dhe shume ekonomike
 37. Fier, shes xhip Toyota 4Runner Viti 1992, 4.299 Euro
 38. Kucove, shes makine Volkswagen passat Viti 1999, 1.500.000 Leke
 39. Fier, shes makine Mercedes-Benz merdedes 190 240 dhe 250 Viti 1990,
 40. Tirane, shes makine Volkswagen Polo Viti 2006, 3.500 Euro
 41. Tirane, shes makine Chrysler PT chrysler Viti 2003, 2.600 Euro
 42. Tirane, shes makine karavan Peugeot 307sw Viti 2004, 3.000 Euro
 43. Elbasan, shes BMW X5 3.0D Viti 2006, 9.200 Euro
 44. Tirane, shes makine Citroen C4 Coupe Viti 2007, 2.700 Euro
 45. Pogradec, shes /nderroj Peugeot 206 Viti 2002, 1.400 Euro
 46. Tirane, shes makine Ford Fusion Viti 2004, 3.300 Euro
 47. Tirane, shes makine karavan Audi A4 1.9 TDI 130 kf Viti 2004, 3.600Euro
 48. Tirane, shes makine Volkswagen Viti 2001, 2.300 Euro
 49. Tirane, shes makine Volkswagen Golf 5 fsi Viti 2005, 5.000 Euro
 50. Tirane, shes makine karavan kamioncine Viti 2008, 3.000 Euro