PDA

Trego pamjen e plotė tė : Telefona & SmartphonePages : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

 1. Samsung S6 64 GB. 36.000 Lek
 2. Tirane, shes Smartphone Iphone I PHONE 5S 20.000 Leke
 3. Durres, shes Smartphone Iphone Iphone 6s 380 Euro
 4. Tirane, okazion Smartphone Iphone 6s,16gb dhe 6 570 Leke
 5. Tirane, shes Smartphone Samsung Samsung J3 viti i vitit 2017 15.000 Leke
 6. Tirane, ofroj Smartphone Iphone Offer Apple iPhone X 256Gb 900 Euro
 7. Shes Aparat fotografik 8.1 Megapixel, Marka Sony, ne gjendje te shkelqyer, me 2 bateri, karikues, cante, kabull per lidhje me compuerin, 5.000 Leke
 8. Samsung Galaxy Note 3, 16000 Lek
 9. Tirane, shes Smartphone Samsung Galaxy tab 4 1.500 Leke
 10. Durres, shes pajisje SHES WEB KAMERA PER KOMPIUTER.NE GJENDJE PERFEKTE 1.500 Leke
 11. Durres, OKAZION SHES TELEFONA FIKS 600 Leke
 12. Durres okazion shes modem wales per internet teknollogjia fundit gjermane 4000 Leke
 13. Durres, SHES TELEFON FAX MARKA SHARP 3000 LEK TE REJA
 14. Tirane, shes Smartphone Iphone Iphone 6s plus 300 Euro
 15. Tirane, shes Smartphone Iphone 5s gold 100 Euro
 16. Tirane, shes Smartphone Iphone 6S 64GB SILVER 40.000 Leke
 17. Tirane, shes Smartphone Sony xperia z ultra 13.000 Leke
 18. Sony Xperia Z Okazion 1 mij leke dhe aksesore..
 19. Samsung Galaxy Note 3 Neo, Galaxy S3 MIni, LG G2
 20. Telefona te lire
 21. Tirane, shes Smartphone DOOGEE SHOOT 1 13.000 Leke
 22. Tirane, SAMSUNG GALAXY S8 PLUS PERFEKT I RI !! 75.000 Leke
 23. KARIKUES & KUFJE 10000% ORIGJINAL PER IPHONE 5/6/6S/6S+/7/7+/8 & SAMSUNG S6/S7/S8 Note 4/5/8 (((23 Euro)))
 24. Iphone 6 gold 64gb ne gjendje shume te mire
 25. Samsung GALAXY S7 EDGE I RI 370 Euro
 26. Samsung GALAXY S7 EDGE BLUE CORAL NGJYRE SHUME E RRALLE 350 Euro
 27. Tirane, shes Smartphone Iphone Iphone5 11.000 Leke
 28. Durres, shes Smartphone Samsung Galaxy S4 Mini 40 Euro
 29. Tirane, shes Smartphone Samsung Samsung Note Edge 20.000 Leke
 30. Tirane, shes Smartphone Iphone 6s Plus 16 GB 50.000 Leke
 31. Fier,Vlore, shes Smartphone Iphone 6S 64GB 315 Euro.
 32. Tirane, shes Smartphone Samsung Note 4 50 Euro
 33. Tirane, shes Smartphone Samsung Note 4 130 Leke
 34. Tirane, shes pajisje Xiaomi Antifurt dy pulte i ri 4.000 Leke
 35. Tirane, shes Smartphone Xiaomi REDMI NOTE 4 VERSION GLOBAL 2017 +SPOTIFY PREMIUM 169 Euro
 36. Tirane, shes Smartphone Spy Phone 250 Euro
 37. Tirane, shes pajisje Iphone Ekran per apple watch 1 series 70 Euro
 38. Tirane, shes Smartphone Iphone Iphone X 1.000 Euro
 39. Tirane, shes Smartphone Iphone iPhone 7 420 Euro
 40. Tirane, shes Smartphone Samsung J3 170 Euro
 41. Shqiperi, shes SmartWatch 25 Euro
 42. Tirane, shes Smartphone Iphone 6 gold, Blackberry
 43. Tirane, shes Smartphone Iphone iPhone 6s 16gb 35.000 Leke
 44. Tirane, shes Smartphone Iphone 6S 30.000 Leke
 45. Tirane, shes Smartphone Iphone iphone 5s 4.000 Leke
 46. Tirane, shes Smartphone BlackBerry BLACKBERRY 8830 4.000 Leke
 47. Tirane, shes Smartphone Iphone iPhone 6s 64 GB 40.000 Leke
 48. Tirane, shes Smartphone Iphone iPhone X - Space Grey 1.000 Euro
 49. Tirane, shes Smartphone Samsung s6 edge 25.000 Leke
 50. Tirane, shes Smartphone Samsung Galaxy Note 5 240 Euro